ROPS > Aktualności > Aktualności > Informacja o spotkaniu z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych dotyczącym realizacji zadań zleconych z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych w 2019 r.

Kategorie

Archiwum

Informacja o spotkaniu z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych dotyczącym realizacji zadań zleconych z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych w 2019 r.

utworzone przez | Mar 18, 2019 | Aktualności, Galerie, Rehabilitacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 marca 2019 r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie odbyło się spotkanie z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych wspierających osoby niepełnosprawne. Poświęcono je realizacji zadań zleconych z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w 2019 r. Omówiono zasady i warunki otwartego konkursu ofert dla organizacji określone w ogłoszeniu konkursowym. Udzielono szczegółowych informacji o formalnych i merytorycznych kryteriach oceny ofert składanych w ramach konkursu. Przedstawiono nowy wzór oferty, obowiązujący Oferentów od 1 marca 2019 r. Pracownicy ROPS odpowiedzieli na pytania gości. Spotkanie było także okazją do zaprezentowania projektu „Wojewódzkiego programu rozwoju zróżnicowanych form wspieranego i wspomaganego zatrudnienia oraz przedsiębiorczości społecznej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym z zaburzeniami psychicznymi”, który będzie wdrażany przez samorząd województwa lubelskiego od 2019 r.

Opis do zdjęć dla osób niewidomych.
Zdjęcia przedstawiają uczestników spotkania.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej
w Lublinie

ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin

tel. (81)5287650
fax (81)5287630
e-mail: rops@lubelskie.pl