Ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny można korzystać w przeszło 27 tys. lokalizacji w całej Polsce u 7,2 tys. partnerów. Dzisiaj dołącza do nich kolejny – producent obuwia dziecięcego BARTEK S.A. – Bardzo cieszy nas, że lista partnerów Karty Dużej Rodziny się wydłuża – podkreśla wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Barbara Socha.

Karta Dużej Rodziny to jeden z elementów kompleksowej polityki rodzinnej realizowanej przez rząd Zjednoczonej Prawicy, która w centrum stawia właśnie rodzinę. To bogaty system zniżek i ulg oferowanych już przez ponad 7,2 tys. firm i instytucji w przeszło 27 tys. lokalizacji w całej Polsce. Dzisiaj Kartą objętych jest ponad 988 tys. rodzin wielodzietnych. Obecnie Kartę Dużej Rodziny posiada ponad 1,7 mln rodziców oraz ponad 1,4 mln dzieci.

– Ze zniżek można korzystać w wielu różnych miejscach – to zarówno sklepy odzieżowe, obuwnicze, księgarnie, sklepy z zabawkami, jak też kina, muzea, parki rozrywki. I wiele innych. Takich miejsc ciągle przybywa – mówi wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Barbara Socha.

Do programu dołączył właśnie kolejny wartościowy partner – producent obuwia dziecięcego BARTEK S.A.

Zniżki w 1700 sklepach z odzieżą i obuwiem dziecięcym

– Już od dzisiaj we wszystkich sklepach firmowych oraz w wybranych sklepach z obuwiem dziecięcym w całej Polsce, a także w sklepie internetowym, posiadaczy Karty Dużej Rodziny będzie obowiązywała zniżka 10 proc. na produkty firmy BARTEK S.A. – informuje wiceminister Socha.

Dzisiaj w ramach KDR w całej Polsce jest już ponad 1700 miejsc, w których rodziny wielodzietne mogą liczyć na zniżki na odzież i obuwie dziecięce. Warto o tym wiedzieć i korzystać z przysługujących zniżek.

– To wszystko nie byłoby to możliwe bez pracy Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę na rzecz rodzin wielodzietnych, realizuje zadania w zakresie pozyskiwania partnerów Karty Dużej Rodziny. Już od trzech lat Związek dba, aby zniżki świadczone dla posiadaczy KDR były najkorzystniejsze, dzięki czemu wsparcie płynące z programu może trafić do coraz większej liczby rodzin wielodzietnych – wskazuje wiceminister Socha.

Gdzie znajdę listę partnerów KDR?

Szczegółowe informacje o Karcie Dużej Rodziny znajdują się na stronie internetowej rodzina.gov.pl, a wykaz wszystkich partnerów znajduje się m.in. w aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny oraz portalu Empatia.

Od 2019 r. Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim rodzicom, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci, z kolei od 2018 r. Karta dostępna jest w formie wygodnej aplikacji mobilnej.

Źródło:https://www.gov.pl/web/rodzina/kolejny-partner-dolacza-do-programu-karty-duzej-rodziny